Články z obce

FK Veľké Teriakovce o pohár ObFZ

index

Futbalový klub Veľké Teriakovce sa i tento rok ešte pred začiatkom jarnej časti majstrovských zápasov zapojí do súťaže o pohár oblastného futbalového zväzu. O postup zabojuje v náročnej A-skupine i proti mužstvám z vyšších súťaží.

Futbalový klub Veľké Teriakovce sa i tento rok ešte pred začiatkom jarnej sezózny zapojí do bojov o pohár oblastného futbalového zväzu. O postup zabojuje v náročnej A-skupine i proti mužstvám z vyšších súťaží.

Skupina A

  • Hnúšťa
  • Jesenské
  • Veľké Teriakovce
  • Rimavské Janovce
  • Stárňa
  • Veľký Blh
  • Tornaľa

1. kolo (6. 2. 2011)

9.00 Hnúšťa - Tornaľa
11.15 Jesenské - Veľký Blh
13.30 Rimavské Janovce - Stárňa
voľno Veľké Teriakovce

2. kolo (13. 2. 2011)

9.00 Tornaľa - Stárňa
11.15 Veľký Blh - Veľké Teriakovce
13.30 Hnúšťa - Jesenské
voľno Rimavské Janovce

3. kolo (20. 2. 2011)

9.00 Jesenské - Tornaľa
11.15 Veľké Teriakovce - Hnúšťa
13.30 Rimavské Janovce
voľno Stárňa

4. kolo (27. 2. 2011)

9.00 Veľký Blh - Stárňa
11.15 Hnúšťa - Rimavské Janovce
13.30 Jesenské - Veľké Teriakovce
voľno Tornaľa

5. kolo (6. 3. 2011)

9.00 Veľké Teriakovce - Tornaľa
11.15 Rimavské Janovce - Tornaľa
13.30 Stárňa - Hnúšťa
voľno Veľý Blh

6. kolo (13. 3. 2011)

9.00 Tornaľa - Veľký Blh
11.15 Jesenské - Stárňa
13.30 Veľké Teriakovce - Rimavské Janovce
voľno Hnúšťa

7. kolo (20. 3. 2011)

9.00 Rimavské Janovce - Tornaľa
11.15 Stárňa - Veľké Teriakovce
13.30 Veľký Blha - Hnúšťa
voľno Jesenské

Skupina B

  • Lubeník
  • Revúčka
  • Muráň
  • Sirk

1. kolo (6. 2. 2011)

10.00 Lubeník - Sirk
12.00 Revúčka - Muráň

2. kolo 13. 2. 2011)

10.00 Sirk - Muráň
12.00 Lubeník - Revúčka

3. kolo (20. 2. 2011)

10.00 Revúčka - Sirk
12.00 Muráň - Lubeník

4. kolo (27. 2. 2011)

10.00 Sirk - Lubeník
12.00 Muráň - Revúčka

5. kolo (6. 3. 2011)

10.00 Muráň - Sirk
12.00 Revúčka - Lubeník

6. kolo (13. 3. 2011)

10.00 Sirk - Revúčka
12.00 Lubeník - Muráň

Do ďalších bojov priamo postupujú prvé dve mužstvá zo skupiny A a prvé mužstvo zo skupiny B. O poslodené štvrté postupové miesto odohrajú baráž tretie mužstvo A-skupiny s druhým mužstvo B-skupiny.

Zdroj: ObFZ Rimavská Sobota



Video

Zber TKO a SZ 2017

Plagát

© Veľké Teriakovce 2010-2017

Odporúčame rozlíšenie obrazovky 1024x768 a vyššie.
Page by Peter Boháčik